Wczasowisko

Twoje rodzinne wczasy nad morzem

Baton-miedzywodzie

Baton-dziwnow

gastronomia

Międzywodzie

dmoki-nadmorzem-gniewnik-n

dmoki-nadmorzem-bzownik

dmoki-nadmorzem-rudnik-n

domki-nadmorzem-michalek-n

miedzywodzie-pokoje

domki-nadmorzem-zielony-n

Newsletter

×

Błąd

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Międzywodzie atrakcyjnie położone pośród lasów między wodami Morza Bałtyckiego i zatoki Kamieńskiej należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Optymalna odległość od aglomeracji miejskich , brak zakładów produkcyjnych i panująca tu cisza dają wspaniałe warunki do całorocznej rekreacji i wypoczynku. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste, szerokie plaże co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy.

Doskonały klimat o właściwościach leczniczych i mikroklimat lasów mieszanych wywiera bardzo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Duża zawartość w powietrzu jodu, możliwość korzystania z inhalacji z naturalnego aerozolu wody morskiej oraz tonizujący wpływ bryz morskich sprawiają, że rehabilitacja, wypoczynek i rekreacja prowadzone są tu przez cały rok. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - piękne, szerokie i piaszczyste plaże, czysta woda stanowią raj dla plażowiczów i amatorów kapieli morskich, atrakcyjne wielokilometrowe i zróżnicowane trasy rowerowe i piesze umożliwiają uprawianie czynnych form wypoczynku, brzegi i zakamarki Zalewu Kamieńskiego są istnym rajem dla wedkarzy.

dmoki-nadmorzem-gniewnik-n


Gniewnik
-  to doskonałe miejsce wypoczynku  dla rodziny do 5 osób

W domku znajduje się:

- salonik z dwoma kanapami rozkładanymi, szafą, komodą i

- antresola z dwoma miejscem do spania,

- pełen węzeł sanitarny ( toaleta, kabina prysznicowa)

- aneks kuchenny, a w nim lodówka, podstawowe naczynia, czajnik, kuchenka elektryczna na której można podgrzać gotowy posiłek.

Przed domkiem znjduje się zestaw wypoczynkowy.

powrot